U górników

Nasi uczniowie i przedszkolaki odwiedziły miejscowych kamieniarzy, by złożyć im serdeczne życzenia oraz zaśpiewać przygotowane piosenki. ❤️
To była piękna, pełna uśmiechów i wdzięczności wizyta!