Dla hospicjum

Uczniowie oraz przedszkolaki okazali wielkie serca biorąc udział w wolontariacie💙
Z okazji świąt przygotowali paczki dla podopiecznych hospicjum w Nysie oraz dla zwierząt ze schroniska w Nysie. Dziękujemy za piękny przykład empatii i pomocy innym.