Wyjście do teatru

Wyjazd do Opola w ramach przedsięwzięcia MEN „Wyjście z klasą” 🎭
Uczniowie naszej szkoły mieli okazję odwiedzić Teatr w Opolu, a następnie poczuć świąteczną atmosferę na Jarmarku Bożonarodzeniowym ✨🎄
To był dzień pełen kultury, radości i wspólnych wrażeń!