Na lodzie
Nasi uczniowie w ramach zajęć wychowania fizycznego wybrali się na lodowisko, gdzie aktywnie spędzili czas, doskonaląc swoje umiejętności łyżwiarskie i świetnie się bawiąc.
           Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego
"Przyjazna Szkoła" w Gierałcicach
Nasi uczniowie w ramach zajęć wychowania fizycznego wybrali się na lodowisko, gdzie aktywnie spędzili czas, doskonaląc swoje umiejętności łyżwiarskie i świetnie się bawiąc.