Nasz język ojczysty
Dziś w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Języka Ojczystego 
Była to okazja, by przypomnieć sobie, jak piękny i bogaty jest język polski. Nie zabrakło ciekawostek językowych, zabaw ze słowem i wspólnej nauki poprzez dobrą zabawę. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie! 

